0

برای استفاده بهتر از سایت، به حساب تون وارد بشید

  • ۱۳۹۹/۰۱/۱۵
  • ۰
برچسب

کیفیت محصول رایگان ما، چطور باید باشه؟

ببینید! منظور از محصول رایگان، همون کالا یا خدمتی ئه که شما دارید به صورت رایگان به کاربرها تون ارائه می دید. پس، سوال ما، این جوری می شه که اون کالا یا خدمتی که ما داریم به صورت رایگان ارائه می دیم، کیفیت اش، چطور باید باشه؟

بیایم این سوال رو یه خرده، واقعی تر، در نظر بگیریم. فرض کنید که تبلیغات کرده اید [مثلا تبلیغات گوگل] یا به هر روش دیگه ای، کاربر، وارد وبسایت شما می شه؛ و طبق اون چیزی هم که توی دوره ها گفته ام، براش برنامه ریزی می کنید که فلان محصول رایگان رو دریافت کنه. یعنی به هر روشی که فکر می کنید درست ئه [با پاپ آپ، تبلیغ توی باکس های مختلف، توی جاهای مختلف وبسایت تون یا به هر روش دیگه ای] ازش می خواید که فلان محصول رایگان رو ازتون دریافت کنه.

اون کاربر هم، بعد از یه خرده بررسی، این تصمیم رو می گیره که توی وبسایت تون، ثبت نام کنه یا این که اطلاعات اش رو [مثل نام، ایمیل و شماره موبایل] توی فرمی که در نظر گرفته اید، وارد کنه و ارسال کنه تا اون محصول رایگان رو دریافت کنه.

حالا، بیایم این رو فرض کنیم که کاربر، اون محصول رایگان تون رو دریافت می کنه و بعد از استفاده اون محصول، اصلا از کیفیت اش ، راضی نیست! خب، حالا به نظر شما، آیا اون کاربر، دوباره به سراغ وبسایت شما می آد؟ آیا اون محصول های دیگه تون رو که رایگان نیستن، می خره؟ نه. حتما نه. شاید اصلا دیگه به سراغ وبسایت شما هم نیاد.

پس، خیلی اهمیت داره که اون محصول رایگان ما، چه کیفیتی رو داشته باشه. چرا؟ چون کیفیت اون، نشون دهنده ی کیفیت بقیه ی محصول های ما ست. در واقع، اون محصول رایگان، یه چشمه از کیفیت بقیه محصول های ما ست. ولی خب، متاسفانه یه عده فکر می کنن که چون اون محصول، رایگان ئه؛ پس، همین جوری [بدون دقت و کیفیت] بزنیم بره. در صورتی که اصلا درست نیست.

کیفیت محصول های رایگان شما، باید عالی باشه تا کاربر، بهتون مراجعه بکنه و محصول های غیر رایگان شما رو تهیه کنه و باهاتون در ارتباط باشه تا منجر به فروش های بیش تر و وفادار شدن اون مشتری به شما و کسب و کار شما بشه.

محصول رایگان، چیزی نیست که بزنیم بره؛ محصول رایگان، یه نمونه از کیفیت بقیه ی کارهای شما ست.

دیدگاه و امتیاز تون رو بذارید

متاسف ام که این رو می‌گم؛ ولی شما الان نمی‌تونید کامنت و امتیاز بذارید. برای این کار، اول باید به حساب کاربری تون، وارد بشید و برای وارد شدن، باید یه بار، توی سایت، ثبت‌نام کنید.