0

برای استفاده بهتر از سایت، به حساب تون وارد بشید

چطور باید یه کسب‌و‌کار اینترنتی رو شروع کنیم؟

 • 1399/02/13
 • 1400/04/27
 • 2

ویدیوی معرفی دوره

فقط کافی ئه که در وبسایت کارنِتا ثبت‌نام کنید تا یه کد تخفیف 20 درصدی رو دریافت کنید؛ همین حالا ثبت‌نام کنید. بعد از هر خرید هم، امتیاز می‌گیرید و بر اساس امتیاز تون، بهتون کد تخفیف داده می‌شه.

 • تخفیف 20 درصدی

  برای اولین خرید شما

 • فایل‌های دوره

  بعد از خرید، دانلود شون کنید

 • پشتیبانی دوره

  به صورت آنلاین و همیشگی

تعداد دانشجوها 42
مدت دوره 00:32:51
حجم فایل‌ها 31 مگابایت
به‌روزرسانی دوره 1400/04/27
نوع فایل صوتی و کتاب الکترونیکی
فرمت فایل‌ها MP3 و PDF

سرفصل‌های دوره

این آموزش کوتاه، سرفصلی نداره و توی اون، به چند تا سوال و موضوع پرتکرار و مهم، جواب داده می‌شه و اولین موضوعی هم که بررسی کردم، فرق بین یه کسب‌و‌کار اینترنتی و یه کار یا شغل اینترنتی ئه.

یکی دیگه از سوال‌هایی که معمولاً پرسیده می‌شه و از اولین سوال‌ها هم هست، این ئه که «آیا درآمد کسب‌و‌کارهای اینترنتی، خوب ئه؟». من، به دقت به این سوال، جواب دادم که همه چیز رو درباره اش بدونید.

موضوع بعدی که توی این آموزش، بررسی اش کردیم، بحث بازدید وبسایت مون بوده که برای درک بهتر، اون رو با کسب‌و‌کارهای سنتی مقایسه کردیم.

این هم یکی دیگه از اون موردهایی ئه که واقعاً باید بهش می‌پرداختیم که راه‌اندازی و به ثمر رسیدن یه کسب‌و‌کار اینترنتی، چقدر زمان و هزینه می‌بره؟

همیشه یکی از آرزوهای ما، این بوده که بتونیم آقای خودمون و رئیس خودمون باشیم؛ برای همین، توی این بخش از آموزش، اون رو برای کسب‌و‌کارهای اینترنتی، کاملاً کالبدشکافی کردیم.

در نهایت و بعد از بررسی اون موضوع‌ها، حالا به این جا رسیدیم که اگر بخوایم که یه کسب‌و‌کار اینترنتی رو راه‌اندازی کنیم و اون رو به درآمد برسونیم، باید چه کارهایی رو انجام بدیم و چه چیزهایی باید برامون اهمیت داشته باشه؟ قدم به قدم؛ ولی به طور خلاصه، اون‌ها رو بررسی کردیم.

نمونه‌های دوره

توضیح بیش‌تر

سلام. توی این آموزش کوتاه که در قالب یه کتاب الکترونیکی و یه فایل صوتی هم هست، می‌خوام که درباره‌ی یه سوالی صحبت کنم که معمولا خیلی از من پرسیده می‌شه و معمولا هم دوست‌هایی که تازه با کارنتا و با کسب‌و‌کارهای اینترنتی آشنا می‌شن، این سوال رو از من می‌پرسن. برای همین، من تصمیم گرفتم که یه بار برای همیشه، به این سوال پرتکرار جواب بدم که یه راهنمایی خوبی برای همه باشه.

اون سوال، معمولا این ئه: «من شنیده‌ام که کسب‌و‌کار اینترنتی، درآمد خوبی داره یا این که من به کسب‌و‌کارهای اینترنتی علاقه دارم و حالا می‌خوام که یه کسب‌و‌کار اینترنتی داشته باشم. می‌شه خواهش کنم که شما من رو راهنمایی کنید که باید چی کار کنم و چه جوری باید کار ام رو شروع کنم؟»

اون سوالی که ازش صحبت می‌کردم، همین بود؛ این که از من می‌خوان که راهنمایی شون کنم که چه جوری کار شون رو شروع کنن و در کل، باید چی کار کنن؟ حالا من، می‌خوام که به اندازه‌ی چند دقیقه درباره‌ی این سوال صحبت کنم.

اولین نکته‌ای که باید قبل از هر چیزی بهش اشاره بکنم، این ئه که همه‌‌ی این چیزهایی که من در ادامه می‌گم، فقط برای راهنمایی شماست؛ بنابراین، اون‌ها یه سری چیزهای کلی اند و نباید با خودتون این جوری فکر کنید که با این حرف‌های من، دیگه همه چیز رو بلد شده‌اید و آماده هستید که کار تون رو شروع کنید. نه؛ این حرف‌های من، فقط برای این ئه که شما دست تون بیاد که باید چی کار بکنید و کلیات این داستان رو بدونید و حداقل بدونید که یه کسب‌و‌کار اینترنتی، چی هست و چه چیزهایی رو نیاز داره و شما برای داشتن یه کسب‌و‌کار اینترنتی، از کجا باید شروع کنید و چه چیزهایی رو باید یاد بگیرید.

حالا بریم سراغ نکته‌ی دومی که باید اون رو هم بدونید. ببینید؛ بحث کسب‌و‌کارهای اینترنتی، یه چیز واقعاً گسترده‌ای ئه و من حتماً نمی‌تونم که توی چند دقیقه، همه‌‌ی جنبه‌های اون رو خدمت تون توضیح بدم و همه‌ی اون چیزی رو هم که در ادامه، من خدمت تون عرض می‌کنم، یه بخش کوتاه از یکی از دوره‌های آموزشی کارنتا ئه؛ ولی خب، همین نکته‌هایی که به مرور بهش اضافه هم می‌شه، می‌تونه مسیر رو براتون روشن کنه.

توی کارنتا، یه دوره‌ی آموزشی هست به اسم «راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی؛ از ایده‌یابی تا نحوه‌ی اجرا». من، توی این دوره چند ساعته (که اگر الان روی وبسایت کارنتا، آپلود شده باشه)، همه‌‌ی اون چیزی که شما برای راه‌اندازی و به درآمد رسوندن یه کسب‌و‌کار اینترنتی نیاز دارید رو آموزش داده‌ام و تک‌تک موردهایی رو که باید بدونیم رو توی اون دوره، بررسی کرده‌ام. از تجربه‌های خودم گفته‌ام و از تجربه‌های بقیه‌ی همکارها گفته‌ام و خلاصه این که بدون احساسی شدن و جوگیر شدن، همه‌‌ی موردهای مهم رو بررسی کردیم. پس، اگر می‌خواید که یه کسب‌و‌کار اینترنتی رو راه‌اندازی کنید که به احتمال بالای 90 درصد موفق بشید، حتماً بهتون پیشنهاد می‌کنم که اون دوره رو تهیه کنید. اون دوره، واقعاً یه دوره‌‌ی کامل ئه و همون جوری که خدمت تون عرض کردم، این چیزهایی که من در ادامه‌ی این آموزش کوتاه خدمت تون می‌گم، فقط یه بخش کوچک از اون دوره است.

پس، ما توی این دوره‌ی کوتاه، با کلیات یه کسب‌و‌کار اینترنتی آشنا می‌شیم و من، جواب سوال‌های مهم شما رو می‌دم؛ ولی برای بررسی دقیق‌تر کسب‌و‌کارهای اینترنتی، حتماً پیشنهاد می‌کنم که اون دوره‌ی آموزشی رو تهیه کنید.

بنابراین، اگر می‌خواید که بدونید یه کسب‌و‌کار اینترنتی، چی ئه و چطور باید اون رو شروع کنید، از این آموزش کوتاه، شروع کنید و فایل‌ها اش رو به دقت بررسی کنید.

بیش‌تر بخونید «

سوال‌های متداول

اگر می‌خواید که به طور خلاصه، با کسب‌و‌کارهای اینترنتی آشنا بشید و بدونید که اصلاً چی هستن و چطور باید اون‌ها رو شروع کنید، پس، باید این آموزش رو تهیه کنید. جواب سوال‌های اولیه‌ی شما توی این آموزش کوتاه هست؛ چون من چند سالی می‌شه که دارم بهشون جواب می‌دم. راستی، این آموزش، رایگان ئه و فقط برای آشنایی شما با کسب‌و‌کارهای اینترنتی ئه.

همه‌ی کسانی که به کسب‌و‌کارهای اینترنتی علاقه دارن و دوست دارن که یه کسب‌و‌کار اینترنتی داشته باشن؛ ولی خب، دقیقاً نمی‌دونن که باید چی کار کنن.

شما، بعد از این آموزش، کاملاً می‌دونید که یه کسب‌و‌کار اینترنتی، واقعاً چی ئه و چطور باید اون رو شروع کنید. حتی اگر نخواید که یه کسب‌و‌کار اینترنتی هم داشته باشید، می‌دونید که چطور می‌شه یه کار اینترنتی (شغل اینترنتی) داشت.

شما، از زمانی که آموزش رو تهیه می‌کنید تا همیشه، پشتیبانی اون آموزش رو دارید و می‌تونید سوال‌ها تون رو در پایین همین صفحه و در بخش دیدگاه‌ها از من بپرسید.

این آموزش به درد همه می‌خوره؛ حتی کسانی که ته دل شون، یه خرده درباره‌ی کسب‌و‌کارهای اینترنتی کنجکاوی دارن. شک نکنید.

حتماً. اگر احساس کنم که این آموزش، به آپدیت و آموزش‌های بیش‌تری نیاز داره، حتماً اون رو به‌روزرسانی می‌کنم. مطمئن باشید! پس اگر احساس کردید که چیزی گفته نشده، به من بگید که اگر مناسب بود، اون رو به این آموزش اضافه کنم.

مدرس دوره

 • شهاب الدین دهنوی
 • باورکردنی نیست! این که ما با اینترنت بتونیم به میلیون‌ها نفر دسترسی داشته باشیم؛ ولی یه واقعیت ئه که ما باید هر چه زودتر، اون رو جدی بگیریم. شاید دیگه واقعاً تصور اش سخت نباشه که با اینترنت، چه کارهایی که می‌شه کرد! ولی خب، این هم مثل هر چیز دیگه‌ای، بلدی می‌خواد. شما چقدر از اون رو بلد هستید؟

مشاوره قبل از خرید

اگر احساس می‌کنید که قبل از خرید این محصول، به راهنمایی و مشاوره بیش‌تری نیاز دارید، شما به سادگی می‌تونید با من در ارتباط باشید:

 • تلگرام و واتس‌اپ با شماره‌ی 09202120219

 • ایمیل به نشانی karnetacom@gmail.com

اگر می‌خواید که من با شما تماس بگیرم، از طریق فرم زیر، اطلاعات تماس تون رو برای من بفرستید:

پشتیبانی هر کدوم از دوره‌های کارنتا، در همون صفحه‌ی دوره و در بخش دیدگاه‌ها انجام می‌شه. پس، لطفاً سوال یا نظر رو دیدگاه (کامنت) بذارید. همچنین، اگر دوره‌ای رو تهیه کرده باشید، می‌تونید به کیفیت اون دوره، امتیاز بدید.

دیدگاه و امتیاز تون رو بذارید

اگر می‌خواید که بعداً بتونید همه‌ی دیدگاه‌ها تون رو ببینید و پیگیری کنید؛ پیشنهاد می‌کنیم که اول، به حساب کاربری تون وارد بشید و بعد، کامنت و امتیاز بذارید. البته با این کار، یه کد تخفیف 20 درصدی رو هم برای اولین خرید تون دریافت می‌کنید.

0.00 /5

میانگین امتیازها

از  0 نظر

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 1. Dr Mani

  ببخشید من این آموزش رو دیدم و خوشم اومد ولی هر چقدر که گشتم، اون دوره جامع که توی این اموزش گفتید توی دوره های آموزشی‌تون نیست که تهیه کنیم

  1. شهاب الدین دهنوی

   سلام. وقت به خیر. متاسفانه هنوز نتونستم که اون رو دوره رو ضبط کنم. ایشالا که زودتر ضبط بشه. ممنون از توجه تون