0

برای استفاده بهتر از سایت، به حساب تون وارد بشید

ساخت کتاب‌های الکترونیکی حرفه‌ای با Microsoft Word

 • ۱۳۹۹/۰۱/۳۱
 • ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
 • ۲

ویدیوی معرفی دوره

فقط کافی ئه که در وبسایت کارنِتا ثبت‌نام کنید تا یه کد تخفیف 20 درصدی رو دریافت کنید؛ همین حالا ثبت‌نام کنید. بعد از هر خرید هم، امتیاز می‌گیرید و بر اساس امتیاز تون، بهتون کد تخفیف داده می‌شه.

 • تخفیف 20 درصدی

  برای اولین خرید شما

 • فایل‌های دوره

  بعد از خرید، دانلود شون کنید

 • پشتیبانی دوره

  به صورت آنلاین و همیشگی

مدت دوره02:35:47
حجم فایل‌ها382 مگابایت
نوع فایلویدیویی
فرمت فایل‌هاMP4

سرفصل‌های دوره

یادگیری کار با بخش‌های کاربردی نرم‌افزار Word

توی سرفصل اول و قبل از این که بریم سراغ ساخت یه ایبوک (کتاب الکترونیکی) حرفه‌ای، یه خرده، کار کردن با نرم‌افزار word رو با هم یاد می‌گیریم. البته شاید شما بگید که «من، این چیزها رو بلد ام»؛ ولی من مطمئن هستم که همه‌ی ما، چیزهایی هست که نمی‌دونیم و ای این که از یاد مون رفته؛ برای همین، من، به همه‌ی دوستان، پیشنهاد می‌دم که حتی اگر چیزی رو بلد اید، آموزش اون رو ببینید؛ چون شاید توی اون آموزش، نکته‌ای گفته بشه که شما اون رو نمی‌دونید. اگر هم که کار کردن حرفه‌ای با word رو بلد نیستید که حتماً باید سرفصل اول رو با دقت ببینید.

توی این سرفصل، ما دونه‌دونه ابزارهای word رو که برای کار مون، بهشون نیاز داریم، مرور می‌کنیم و یاد می‌گیریم که چطور باهاشون کار کنیم و چطور ازشون استفاده کنیم. این که مثلا چی کار کنیم که هدر (Header) ما برای فصل‌های مختلف ایبوک مون، متفاوت باشه؛ یا مثلا چی کار کنیم که بتونیم از یه صفحه از ایبوک مون، به یه صفحه‌ی دیگه، لینک بدیم؛ یعنی کاربر مون روی اون لینک، کلیک کنه و به صفحه‌ی مد نظر ما منتقل بشه؛ و خیلی چیزهای دیگه رو یاد می‌گیریم.

انجام یه پروژه‌ی نمونه برای ساخت ایبوک (eBook)

خب، حالا که فصل اول رو تموم کردیم و کار کردن با ابزارهای مختلف نرم‌افزار word رو یاد گرفتیم، دیگه باید با هم بتونیم یه پروژه رو انجام بدیم. توی سرفصل دوم، دیگه پروژه‌محور پیش می‌ریم. من از قبل، یه ایبوک (کتاب الکترونیکی) حرفه‌ای و زیبا رو برای خودم و برای کارنتا طراحی کرده‌ام و می‌خوایم اون رو یه بار دیگه، بسازیم که ببینیم چطور ایبوک‌های اون جوری رو بسازیم.

البته ایبوک نمونه‌ی من، فقط یه نمونه‌ست؛ ولی شما با آموزش‌هایی که بهتون می‌دم، به سادگی می‌تونید هر چیزی که توی ذهن تون هست رو بسازید.

اون ایبوک و کتاب الکترونیکی که می‌خوایم توی این دوره‌ی آموزشی، با هم بسازیم رو می‌تونید توی ویدیوی معرفی دوره، ببینید.

تمرین، تمرین و تمرین

کار من توی دو تا فصل، تموم می‌شه و توی سرفصل سوم، دیگه من کاری ندارم و در واقع، فصل سوم، به عهده‌ی خودتون ئه. من از عمد، این سرفصل رو اضافه کردم که بهتون بگم که باید تمرین کنید.

ببینید؛ ساختن ایبوک (اون هم جوری که زیبا و حرفه‌ای باشه) حتماً ذوق و علاقه می‌خواد و حتماً خلاقیت هم می‌خواد و هیچ چیزی بهتر از تمرین کردن، نمی‌تونه توی خلاقیت، بهمون کمک کنه. پس، اگر می‌خواید که ساختن ایبوک‌ها و کتاب‌های الکترونیکی زیبا رو به طور کامل یاد بگیرید، حتما باید تمرین کنید. البته تمرین خیلی زیادی هم نیاز داره؛ ولی خب، بدون تمرین هم نمی‌شه.

نمونه‌های دوره

توضیح بیش‌تر

شما رو نمی‌دونم؛ ولی خود من، همیشه، آرزوی این رو داشتم که بتونم درباره‌ی موضوع مورد علاقه ام، یه کتاب بنویسم و اون رو به بقیه‌ی افراد هم معرفی کنم که اون‌ها هم، اون رو بخونن و نظرها شون رو بهم بگم. ولی خب، این آرزوی من، برای خیلی وقت پیش بود؛ یعنی اون زمانی که من، ۱۷ یا ۱۸ سال، سن داشتم و اون موقع، همیشه این جوری فکر می‌کردم که باید یه کتاب بنویسم و اون رو چاپ کنم. یه مدتی هم دنبال اش رفتم؛ ولی خب، خیلی درگیری داشت و تازه، باید وارد بازار فروش می‌شد و تازه، باید بخشی از هزینه‌ی چاپ کتاب رو هم خودم می‌دادم و در نهایت هم، شاید ۵۰۰ نسخه از اون چاپ می‌شد. همین شد که بیخیال اون کار شدم؛ تا این که بعد از چند ماه، با ساخت کتاب الکترونیکی (eBook) آشنا شدم. اون جا بود که فهمیدم می‌شه کتاب‌های شخصی مون رو به صورت الکترونیکی هم منتشر کرد و اون رو به مخاطب‌ها رسوند.

اون اوایل، خیلی برام قابل درک نبود که ساخت کتاب الکترونیکی (ایبوک)، چقدر می‌تونه طرفدار داشته باشه؛ ولی وقتی که فهمیدم حتی بزرگ-ترین کسب‌و‌کارهای دنیا هم کتاب‌ها و مجله‌های خودشون رو به صورت الکترونیکی منتشر می‌کنن، دیگه واقعاً باور ام شد که می‌شه روی انتشار و ساخت کتاب‌های الکترونیکی (eBook)، حساب کرد و از اون موقع، سوال بزرگ من، این شد که «چگونه کتاب الکترونیکی بسازیم؟».

این سوال (چگونه کتاب الکترونیکی بسازیم؟)، انقدر ذهن ام رو درگیر کرده بود که مثل همیشه، به موتورهای جستجو و گوگل، پناه بردم. بالاخره فهمیدم که ساختن کتاب الکترونیک و ایبوک، چیز خیلی سختی نیست و می‌شه اون رو با نرم‌افزارهای مختلفی ساخت؛ مثل Adobe InDesign که یه نرم‌افزار تخصصی برای این کار ئه، یا با نرم‌افزار Publisher یا با PowerPoint و حتی می‌شه با نرم‌افزار Microsoft Word هم یه کتاب الکترونیکی ساخت؛ یعنی ساخت کتاب الکترونیکی با ورد.

درست ئه که Adobe InDesign، نرم‌افزار تخصصی برای این کار ئه؛ ولی به نظر من، ساده‌ترین نرم‌افزار برای ساخت کتاب‌های الکترونیکی پیشرفته و حرفه‌ای، Microsoft Word ئه؛ چون ساخت کتاب الکترونیکی با ورد، هم ساده‌ست و خیلی از ما، کار کردن با Microsoft Word رو بلد ایم و هم، ابزارهای حرفه‌ای و پیشرفته‌ای رو برای ساخت کتاب الکترونیک (eBook) مون، در اختیار مون می‌ذاره. اما ساخت کتاب الکترونیکی با ایندیزاین (Adobe InDesign)، سختی‌های خودش رو داره.

ما، به سادگی می‌تونیم ورد رو به کتاب ال برای همین، من، توی این دوره‌ی آموزشی، برای ساخت یه ایبوک (eBook)، نرم‌افزار Microsoft Word رو انتخاب کردم که بهتون آموزش بدم و مطمئن هستم که همه تون، می‌تونید کتاب‌های الکترونیکی خوبی رو باهاش بسازید. شک ندارم. مخصوصاً این که این دوره رو به صورت پروژه‌ای، بهتون آموزش داده ام.

ولی حالا بیاید چند تا مورد رو با هم بررسی کنیم:

E-Book یا eBook مخفف Electronic Book ئه که یعنی کتاب الکترونیکی؛ یعنی یه کتاب دیجیتال که چاپ نمی‌شه و مخاطب‌های اون کتاب یا مجله، اون رو توی رایانه شون یا توی گوشی‌های همراه شون، می‌بینن و مطالعه می‌کنن و معمولاً هم این کتاب‌های دیجیتال، فرمت PDF دارن.

PDF، مخفف کلمه‌های Portable Document Format ئه؛ یعنی «فرمت سند قابل حمل». یعنی PDF فرمتی ئه که وقتی اون رو از یه رایانه به رایانه‌ی دیگه، منتقل می‌کنیم، تغییر نمی‌کنه و طراحی اون نوشته‌های ما، به هم نمی‌ریزه. برای همین، ما توی نرم‌افزار word، طرح دلخواه مون رو برای کتاب الکترونیکی مون، اجرا می‌کنیم و در نهایت، اون فایل ورد (word) رو به PDF تبدیل می‌کنیم تا طراحی ما به هم نریزه و مخاطب ما، اون طراحی زیبای ما رو ببینه.

ما الان می‌بینیم که کتاب اکترونیکی، توی بازاریابی محتوایی (content Marketing)، نقش خوبی رو داره ایفا می‌کنه؛ مثلا شرکت‌های بزرگ و کسب‌و‌کارهای کوچیک، یه سری از گزارش‌ها و آموزش‌ها شون رو از طریق کتاب‌های الکترونیکی منتشر می‌کنن؛ چون وجه‌ی رسمی‌تری داره و مخاطب‌ها هم، این کار رو بیش‌تر دوست دارن. فکر می‌کنم که ویژگی خیلی از ما، این باشه که دوست داریم که همه چیز، در دسترس مون باشه؛ پس، مخاطب‌ها هم دوست دارن که یه آموزش یا گزارش رو دانلود کنن و اون رو توی گوشی همراه یا رایانه شون داشته باشن، تا این که برای مطالعه‌ی اون، هر بار، به یه وبسایت، سر بزنن.

یه کتاب الکترونیکی (ایبوک)، توی کمپین‌های تبلیغاتی هم می‌تونه خیلی بهمون کمک کنه. مثلا وقتی که می‌خوایم اعضای خبرنامه‌ی کسب‌و‌کار اینترنتی مون رو بیش‌تر کنیم، معمولا این کار رو با یه کتاب الکترونیکی، انجام می‌دیم؛ از مخاطب‌ها مون می‌خوایم که فلان کتاب الکترونیکی رو دریافت کنن؛ ولی ازشون می‌خوایم که ایمیل یا شماره تلفن همراه شون رو در اختیار ما هم بذارن تا رویدادهای بعدی رو بهشون اطلاع بدیم. این روش، روش بهتری ئه تا این که فقط ازشون بخوایم که توی خبرنامه مون ثبت نام کنن.

البته نباید یاد مون بره که مردم، دیگه به جمله‌های تبلیغاتی بها نمی‌دن و توجه نمی‌کنن. برای همین، هدیه دادن یه کتاب الکترونیکی خوب و بامحتوا، می‌تونه یخ بین ما و مخاطب‌ها مون رو بشکنه و رابطه مون رو باهاش شروع کنیم. ولی خب، همین کار هم، شرط داره و شرط اون، این ئه که به کتاب الکترونیکی حرفه‌ای رو هدیه بدیم؛ یعنی چیزی که هم محتوای خوبی داشته باشه و هم، طراحی خوب و قابل قبولی داشته باشه. برای همین، من، توی این دوره‌ی آموزشی، ساخت کتاب الکترونیکی با Microsoft Word بهتون آموزش دادم که برای این کار مهم (بازاریابی محتوایی)، دست تون خالی باشه.

بیش‌تر بخونید «

سوال‌های متداول

چرا من باید ساخت ایبوک (کتاب الکترونیکی) حرفه ای رو یاد بگیرم؟

چون اگر شما بخواید که یه کسب‌و‌کار اینترنتی داشته باشید و البته پایدار هم باشه، حتماً نیاز تون می‌شه که یه سری از اطلاعات تون رو با استفاده از ایبوک‌ها در اختیار مخاطب‌ها تون قرار بدید و این جوری، حرفه‌ای‌تر هم هست؛ این که مثلاً گزارش سالانه بدید یا این که یه کتاب کوتاه درباره‌ی یه موضوع خاص بنویسید و اون رو در اختیار مخاطب‌ها تون قرار بدید تا بیش‌تر توی ذهن شون و یاد شون بمونید و در کل، ساخت ایبوک، همیشه یه راه خوب برای نمایش برقرار کردن یه ارتباط قوی با مخاطب‌ها تون ئه.

و خب، اگر توی کار تولید محتوا و محتواسازی هم باشید که حتماً نیاز تون می‌شه که یه ایبوک یا کتاب الکترونیکی رو بسازید. بنابراین، شک نکنید که حتماً باید ساخت ایبوک (eBook) رو بدونید و بتونید بسازید و چه بهتر که بتونید اون رو به صورت حرفه‌ای بسازید. واقعاً خیلی اهمیت داره که مخاطب‌های ما تصویر خوب و حرفه‌ای از ما داشته باشن. ساخت یه سری ایبوک و (کتاب الکترونی) ساده، دیگه به درد امروز ما نمی‌خوره.

چرا باید ایبوک رو با نرم افزار word بسازیم؟

هیچ باید وجود نداره و شما می‌تونید ایبوک تون رو با نرم افزار Adobe InDesign بسازید؛ ولی خب، من، همیشه می‌خوام که از یه نرم‌افزار، استفاده‌های بیش‌تری رو داشته باشم و ساده از کنار اش نگذرم. برای همین، خواستم که توی این دوره‌ی آموزشی کوتاه، بهتون نشون بدم که با همین نرم‌افزار word هم می‌شه کارهای خوبی کرد و نیازی نیست که خودمون رو درگیر سختی‌ها و پیچیدگی‌های بقیه‌ی نرم‌افزارها بکنیم.

ما می‌تونیم خیلی ساده ولی حرفه‌ای، با همین نرم‌افزار Microsoft Word، ایبوک‌های فوق‌العاده زیبایی رو بسازیم. به نظر من، کار کردن با word ساده‌تر از Adobe InDesign ئه. البته با نرم‌افزار Adobe InDesign کارهایی می‌شه کرد که با word نمی‌شه کرد؛ ولی خب، ما به اون‌ها نیازی نداریم.

مخاطب های این دوره، چه کسانی هستن؟

 • تولیدکننده‌های همه‌ی انواع کسب‌و‌کارهای اینترنتی.
 • همه‌ی کسانی که به تولید محتوا و تولید محتواهای نوشتاری علاقه دارن.
 • همه‌ی کسانی که دوست دارن کتاب بنویسن و طراحی و ویراستاری اون رو خودشون انجام بدن.
 • همه‌ی کسانی که می‌خوان محتواهای فوق‌العاده خوب و متنوعی رو برای مخاطب‌ها شون تهیه کنن.
 • همه‌ی کسانی که می‌خوان با انتشار ایبوک، ارتباط بهتر و قوی‌تری رو با مخاطب ها شون بگیرن.
 • همه‌ی کسانی که می‌خوان از راه نوشتن کتاب و فروختن اون، درآمد داشته باشن.
 • و...

آیا این دوره، پیش‌نیاز داره؟

نه. این دوره، واقعاً هیچ پیش‌نیازی نداره؛ چون هم کار کردن با نرم‌افزار word و یاد می‌گیریم و هم، قدم به قدم، بقیه‌ی چیزها رو با هم پیش می‌ریم.

من، بعد از این دوره، چه چیزهایی رو یاد می گیرم؟

شما، بعد از این دوره، هر چیزی که توی سرفصل ها گفته شده رو به طور کامل و دقیق، یاد می گیرید و شک نکنید که بعد از این دوره، می-تونید ایبوک‌ها (کتاب‌های الکترونیکی) حرفه‌ای‌تر و قوی‌تری رو برای خودتون یا مخاطب‌ها بسازید.

تفاوت این دوره با دوره های مشابه چی ئه؟

نه فقط این دوره، بلکه همه ی دوره های کارنتا، یه ویژگی مهم دارن؛ و اون هم، این ئه که شما تا همیشه، پشتیبانی دارید. همین ویژگی، باعث می شه که من، در کنار تون باشم و ایرادها رو با هم رفع کنیم. من، یه فروشنده نیستم، بلکه دوست شما هستم. برای همین، خودم رو موظف می دونم که تا جایی که می شه، کمک تون کنم.

ویژگی مهم دیگه ی دوره های کارنتا، این ئه که بروزرسانی می شن و این، یعنی این که اگر زمانی احساس کنم که چیزی باید به دوره، اضافه بشه، اضافه می کنم و شما بهش دسترسی دارید.

ولی ویژگی مهم تر دوره های کارنتا، این ئه که کاملا دوستانه و با مثال های کاربردی ولی دقیق و حرفه ای، توضیح داده می شن و همگی، یه موضوع رو از صفر تا صد، توضیح می دن. من، توی دوره های کارنتا، بنا نیست که پرت و پراکنده بگم.
ولی در کل، شما باید خودتون یه دوره رو تهیه کنید تا تفاوت دوره های کارنتا رو با بقیه، کاملاً درک کنید؛ البته شما می‌تونید نمونه‌های هر دوره رو هم ببینید.

آیا توی این دوره، مثال های کاربردی، ارائه شده؟

بله. اصلاً یکی از ویژگی هایی که از همون ابتدای راه اندازی کارنتا، با خودم قرار گذاشتم که بهش اهمیت زیادی بدم، همین بود که تا جایی که می شه، نکته ها رو با مثال های کاربردی، توضیح بدم؛ و این موضوع، توی همه ی دوره های کارنتا، کاملاً رعایت شده.

فایل های ویدیویی و صوتی دوره ها، چه کیفیتی دارن؟

توی این مورد، می تونم بهتون اطمینان بدم که کیفیت همه ی فایل ها، واقعاً در حد عالی ئه. روی ویدیوها و صوت ها، ویرایش های خوبی انجام می شه که بهترین کیفیت رو تقدیم تون کنم. مثلا کیفیت ویدیوها، کم تر از HD و 720 پیکسل نیست و چه بسا، بیش تر باشه.

آیا سرفصل های این دوره رو به صورت جداگانه، می شه خرید؟

نه. چون دوره ی آموزشی، یعنی این که یه موضوع رو از صفر تا صد، توضیح بدی تا مخاطب های اون دوره، همه ی نکته ها رو درک کنن. برای همین، درست نیست که دوره ها رو تکه تکه کرد. این رو هم در نظر بگیرید که اگر بنا باشه که برای تک تک سرفصل ها، قیمتی رو تعیین کنم، حتماً هزینه ی کل دوره، بیش تر از چیزی می شه که الان، هست.

من تجربه ی خوبی از دورههای آنلاین ندارم!

من، نمی تونم این رو بگم که همه ی دوره های آموزشی، خوب و عالی هستن؛ چون هر مدرس، روش خودش رو داره و هر دوره هم، مخاطب‌های خودش رو داره. ولی می تونم این رو بگم که مهم ترین ویژگی دوره های آنلاین و دانلودی، این ئه که توی زمان شما، به شدت، صرفه جویی می کنه. این که شما توی هر زمان و مکانی، به ویدیوها دسترسی دارید و می تونید برای درک بهتر آموزش ها، اون ها رو بارها و بارها، ببینید.
همچنین، اگر سوال خاصی هم داشتید، می تونید به روش هایی که گفته شده، از من بپرسید. من، می تونم که با جرئت، خدمت تون عرض کنم که همه ی تلاش من، این ئه بتونم یادگیری رو براتون ساده کنم تا شما، دیگه دغدغه ی یادگیری رو نداشته باشید و بتونید فرصت بیش تری رو برای تمرین کردن و تسلط بیش تر روی مبحث ها داشته باشید.

چرا به جای خودآموزی، باید در دوره های شما شرکت کنم؟

چون ما باید دو تا عامل رو در نظر بگیریم: «زمان» و «روش آموزش». من، خودم، بارها و بارها، خودآموزی رو تجربه کرده ام؛ برای همین، به جرئت می تونم بگم که خودآموزی کردن، زمان خیلی زیادی رو ازتون می گیره؛ در حالی که فکر می کنم که توی دنیای امروز، هیچ ثروتی بالا‌تر از زمان، نیست [چون دیگه بر نمی گرده]. اگر شما، توی یه دوره ی آموزشی، شرکت کنید، یعنی دارید توی کوتاه ترین زمان، همه چیز رو یاد می گیرید و شما، فرصت خیلی بیش‌تری رو برای تمرین کردن و مسلط شدن دارید.

ولی این رو هم در نظر بگیرید که با شرکت کردن توی دوره، شما فقط مطالب تئوری رو یاد نمی گیرید؛ بلکه دارید از همه ی تجربه های اون مدرس هم، استفاده می کنید و چه چیزی مهم‌تر از تجربه؟

البته آموزش دادن، روش ها و تکنیک های خودش رو داره که یه مدرس، همه ی تلاش اش، این ئه که مطالب رو در ساده ترین روش، به شما منتقل کنه و این، یعنی مسیر رو کاملا براتون هموار می کنه تا شما، زود تر به هدف های خودتون و کارکسب تون برسید.

نحوه ی پشتیبانی دوره، به چه صورت ئه؟

شما، از زمانی که دوره رو می خرید تا همیشه، پشتیبانی اون دوره رو دارید. ولی سوال های مربوط به هر دوره رو فقط توی همون صفحه ی دوره، پاسخ می دم تا بقیه ی دوستان هم بتونن اون ها رو ببینن. برای همین، لطفاً سوال های مربوط به هر دوره ی آموزشی رو توی همون صفحه ی مربوط به دوره، مطرح بفرمایید. ممنون ام.

من، چند تا سوال دارم درباره ی این دوره، چی کار کنم؟

من، پیشنهاد می کنم که سوال ها تون رو توی صفحه ی هر دوره، دیدگاه [کامنت] بذارید تا اگر اون، سوال بقیه دوستان هم هست، اون رو ببینن. من، هر روز، به سوال ها، جواب می دم. البته شما می تونید از طریق صفحه ی «تماس با من» هم، با من در ارتباط باشید.

من، نمی دونم که آیا این دوره، به درد ام می خوره یا نه؛ چی کار کنم؟

این که آیا این دوره ی آموزشی، برای شما، مناسب هست یا نه، به هدف شما، بستگی داره؛ ولی اصلا نگران نباشید! من بهتون کمک می کنم که اون رو بفهمید. شما از طریق بخش دیدگاه های این صفحه و یا از راه هایی که در صفحه «تماس با من» گفته شده، با من ارتباط بگیرید تا بهتون کمک کنم.

آیا می شه دوره های آموزشی رو برای من پست کنید؟

شما به سادگی می تونید فایل های هر دوره رو دانلود کنید؛ ولی خب، اگر نیاز به پست دارید، از طریق برگه ی «تماس با من»، با من ارتباط بگیرید که با دریافت یه هزینه ی اضافی، دوره های مد نظر تون رو براتون پست کنم.

آیا این دوره، آپدیت و بروزرسانی می شه؟

حتماً. اگر احساس کنم که این دوره یا هر دوره آموزشی دیگه ای از کارنِتا، به آپدیت و آموزش های بیشتری نیاز داره، حتما اون ها رو بروزرسانی می کنم. مطمئن باشید! پس اگر احساس کردید که چیزی گفته نشده، حتما به من بگید که اگر مناسب بود، اون رو به دوره، اضافه کنم.

البته نکته‌ی مهم‌تر، این ئه که اگر در آینده، مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این دوره اضافه شد، شما و همه‌ی خریدارها بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای می‌تونید اون رو دریافت کنید.

مدرس دوره

 • شهاب الدین دهنوی
 • باورکردنی نیست! این که ما با اینترنت بتونیم به میلیون‌ها نفر دسترسی داشته باشیم؛ ولی یه واقعیت ئه که ما باید هر چه زودتر، اون رو جدی بگیریم. شاید دیگه واقعاً تصور اش سخت نباشه که با اینترنت، چه کارهایی که می‌شه کرد! ولی خب، این هم مثل هر چیز دیگه‌ای، بلدی می‌خواد. شما چقدر از اون رو بلد هستید؟

مشاوره قبل از خرید

اگر احساس می‌کنید که قبل از خرید این محصول، به راهنمایی و مشاوره بیش‌تری نیاز دارید، شما به سادگی می‌تونید با من در ارتباط باشید:

 • تلگرام و واتس‌اپ با شماره‌ی 09202120219

 • ایمیل به نشانی karnetacom@gmail.com

اگر می‌خواید که من با شما تماس بگیرم، از طریق فرم زیر، اطلاعات تماس تون رو برای من بفرستید:

پشتیبانی هر کدوم از دوره‌های کارنتا، در همون صفحه‌ی دوره و در بخش دیدگاه‌ها، انجام می‌شه. پس، لطفاً سوال یا نظر رو دیدگاه (کامنت) بذارید. همچنین، اگر دوره‌ای رو تهیه کرده باشید، می‌تونید به کیفیت اون دوره، امتیاز بدید.

0.00 /5

میانگین امتیازها

از  0 نظر

متاسف ام که این رو می‌گم؛ ولی شما الان نمی‌تونید کامنت بذارید. برای این کار، شما اول باید به حساب کاربری تون، وارد بشید و برای وارد شدن، باید یه بار، توی سایت، ثبت‌نام کنید. البته با ثبت‌نام و عضو شدن توی کارنتا، شما یه کد تخفیف 20 درصدی رو هم برای اولین خرید تون دریافت می کنید.
 1. vazingroup ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ ۰۱:۲۸

  سلام جناب دهنوی. میشه مثل کاتالوگ درست کرد ایبوک رو؟ یعنی به جای فرستادن pdf برای بعضی از مشتریان ، ایبوک بفرستی؟
  خوب میشه به نظرتون؟ میخام یعنی یه مقدار با ظاهر کاتالوگ پی دی اف فرق کنه. ممنونم.

  1. شهاب الدین دهنوی ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ ۱۱:۳۰

   سلام. وقت تون به خیر. بله. چرا نشه؟ اصلا من با شرکت‌هایی که سر‌و‌کار داشتم، همه‌ کاتالوگ‌ها و راهنمایی‌ها شون رو به صورت ایبوک و pdf در اختیار مون می‌ذاشتن. توی این دوره، همه چیز رو برای ساخت اون چیزی که توی ذهن تون ئه، آموزش داده ام.