0

برای استفاده بهتر از سایت، به حساب تون وارد بشید

ساخت کتاب‌های الکترونیکی حرفه‌ای با Microsoft Word

 • 1399/01/31
 • 1402/08/15
 • 8

ویدیوی معرفی دوره

فقط کافی ئه که در وبسایت کارنِتا ثبت‌نام کنید تا یه کد تخفیف 20 درصدی رو دریافت کنید؛ همین حالا ثبت‌نام کنید. بعد از هر خرید هم، امتیاز می‌گیرید و بر اساس امتیاز تون، بهتون کد تخفیف داده می‌شه.

 • تخفیف 20 درصدی

  برای اولین خرید شما

 • فایل‌های دوره

  بعد از خرید، دانلود شون کنید

 • پشتیبانی دوره

  به صورت آنلاین و همیشگی

تعداد دانشجوها 50
مدت دوره 02:35:47
حجم فایل‌ها 382 مگابایت
به‌روزرسانی دوره 1402/08/15
نوع فایل ویدیویی
فرمت فایل‌ها MP4

سرفصل‌های دوره

توی سرفصل اول و قبل از این که بریم سراغ ساخت یه ایبوک (کتاب الکترونیکی) حرفه‌ای، یه خرده، کار کردن با نرم‌افزار word رو با هم یاد می‌گیریم. البته شاید شما بگید که «من، این چیزها رو بلد ام»؛ ولی من مطمئن هستم که همه مون چیزهایی هست که نمی‌دونیم یا این که از یاد مون رفته؛ برای همین، من، به همه‌ی دوستان پیشنهاد می‌دم که حتی اگر چیزی رو بلد اید، آموزش اون رو ببینید؛ چون شاید توی اون آموزش، نکته‌ای گفته بشه که شما اون رو نمی‌دونید. اگر هم که کار کردن حرفه‌ای با word رو بلد نیستید که حتماً باید سرفصل اول رو با دقت ببینید.

توی این سرفصل، ما دونه‌دونه ابزارهای word رو که برای کار مون بهشون نیاز داریم، مرور می‌کنیم و یاد می‌گیریم که چطور باهاشون کار کنیم و چطور ازشون استفاده کنیم. این که مثلاً چی کار کنیم که هدر (Header) ما برای فصل‌های مختلف ایبوک مون متفاوت باشه؛ یا مثلاً چی کار کنیم که بتونیم از یه صفحه از ایبوک مون به یه صفحه‌ی دیگه لینک بدیم؛ یعنی کاربر مون روی اون لینک کلیک کنه و به صفحه‌ی مد نظر ما منتقل بشه؛ و خیلی چیزهای دیگه رو یاد می‌گیریم.

خب، حالا که فصل اول رو تموم کردیم و کار کردن با ابزارهای مختلف نرم‌افزار word رو یاد گرفتیم، دیگه باید با هم بتونیم یه پروژه رو انجام بدیم. توی سرفصل دوم، دیگه پروژه‌محور پیش می‌ریم. من از قبل، یه ایبوک (کتاب الکترونیکی) حرفه‌ای و زیبا رو برای خودم و برای کارنتا طراحی کرده‌ام و می‌خوایم اون رو یه بار دیگه، بسازیم که ببینیم چطور ایبوک‌های اون جوری رو بسازیم.

البته ایبوک نمونه‌ی من، فقط یه نمونه است؛ ولی شما با آموزش‌هایی که بهتون می‌دم، به سادگی می‌تونید هر چیزی که توی ذهن تون هست رو بسازید.

اون ایبوک و کتاب الکترونیکی که می‌خوایم توی این دوره‌ی آموزشی با هم بسازیم رو می‌تونید توی ویدیوی معرفی دوره، ببینید.

کار من توی دو تا فصل، تموم می‌شه و توی سرفصل سوم، دیگه من کاری ندارم و در واقع، فصل سوم، به عهده‌ی خودتون ئه. من از عمد، این سرفصل رو اضافه کردم که بهتون بگم که باید تمرین کنید.

ببینید؛ ساختن ایبوک (اون هم جوری که زیبا و حرفه‌ای باشه) حتماً ذوق و علاقه می‌خواد و حتماً خلاقیت هم می‌خواد و هیچ چیزی بهتر از تمرین کردن نمی‌تونه توی خلاقیت بهمون کمک کنه. پس، اگر می‌خواید که ساختن ایبوک‌ها و کتاب‌های الکترونیکی زیبا رو به طور کامل یاد بگیرید، حتماً باید تمرین کنید. البته تمرین خیلی زیادی هم نیاز نداره؛ ولی خب، بدون تمرین هم نمی‌شه.

نمونه‌های دوره

توضیح بیش‌تر

شما رو نمی‌دونم؛ ولی خود من، همیشه آرزوی این رو داشتم که بتونم درباره‌ی موضوع مورد علاقه ام، یه کتاب بنویسم و اون رو به بقیه‌ی افراد هم معرفی کنم که اون‌ها هم اون رو بخونن و نظرها شون رو بهم بگم. ولی خب، این آرزوی من، برای خیلی وقت پیش بود؛ یعنی اون زمانی که من، 17 یا 18 ساله بودم و اون موقع، همیشه این جوری فکر می‌کردم که باید یه کتاب بنویسم و اون رو چاپ کنم. یه مدتی هم دنبال اش رفتم؛ ولی خب، خیلی درگیری داشت و تازه، باید وارد بازار فروش می‌شد و تازه، باید بخشی از هزینه‌ی چاپ کتاب رو هم خودم می‌دادم و در نهایت هم شاید 500 نسخه از اون چاپ می‌شد. همین شد که بیخیال اون کار شدم؛ تا این که بعد از چند ماه، با ساخت کتاب الکترونیکی (eBook) آشنا شدم. اون جا بود که فهمیدم می‌شه کتاب‌های شخصی مون رو به صورت الکترونیکی هم منتشر کرد و اون رو به مخاطب‌ها رسوند.

اون اوایل، خیلی برام قابل درک نبود که ساخت کتاب الکترونیکی (ایبوک)، چقدر می‌تونه طرفدار داشته باشه؛ ولی وقتی که فهمیدم حتی بزرگ‌ترین کسب‌و‌کارهای دنیا هم کتاب‌ها و مجله‌های خودشون رو به صورت الکترونیکی منتشر می‌کنن، دیگه واقعاً باور ام شد که می‌شه روی انتشار و ساخت کتاب‌های الکترونیکی (eBook) حساب کرد و از اون موقع، سوال بزرگ من این شد که «چگونه کتاب الکترونیکی بسازیم؟».

این سوال (چگونه کتاب الکترونیکی بسازیم؟)، انقدر ذهن ام رو درگیر کرده بود که مثل همیشه به موتورهای جستجو و گوگل پناه بردم. بالاخره فهمیدم که ساختن کتاب الکترونیک و ایبوک، چیز خیلی سختی نیست و می‌شه اون رو با نرم‌افزارهای مختلفی ساخت؛ مثل Adobe InDesign که یه نرم‌افزار تخصصی برای این کار ئه یا با نرم‌افزار Publisher یا با PowerPoint و حتی می‌شه با نرم‌افزار Microsoft Word هم یه کتاب الکترونیکی ساخت؛ یعنی ساخت کتاب الکترونیکی با ورد.

درست ئه که Adobe InDesign، نرم‌افزار تخصصی برای این کار ئه؛ ولی به نظر من، ساده‌ترین نرم‌افزار برای ساخت کتاب‌های الکترونیکی پیشرفته و حرفه‌ای، Microsoft Word ئه؛ چون ساخت کتاب الکترونیکی با ورد، هم ساده است و خیلی‌ها مون کار کردن با Microsoft Word رو بلد ایم و هم ابزارهای حرفه‌ای و پیشرفته‌ای رو برای ساخت کتاب الکترونیک (eBook) مون در اختیار مون می‌ذاره. اما ساخت کتاب الکترونیکی با ایندیزاین (Adobe InDesign)، سختی‌های خودش رو داره.

ما، به سادگی می‌تونیم با نرم‌افزار ورد، یه کتاب الکترونیکی بسازیم. برای همین، من، توی این دوره‌ی آموزشی، برای ساخت یه ایبوک (eBook)، نرم‌افزار Microsoft Word رو انتخاب کردم که بهتون آموزش بدم و مطمئن هستم که همه تون، می‌تونید کتاب‌های الکترونیکی خوبی رو باهاش بسازید. شک ندارم. به‌ویژه این که این دوره رو به صورت پروژه‌ای بهتون آموزش داده‌ام؛ یعنی توی این دوره یه ایبوک رو با هم ساخته‌ایم.

ولی حالا بیاید چند تا مورد رو با هم بررسی کنیم:

E-Book یا eBook مخفف Electronic Book ئه که یعنی کتاب الکترونیکی؛ یعنی یه کتاب دیجیتال که چاپ نمی‌شه و مخاطب‌های اون کتاب یا مجله، اون رو توی رایانه شون یا توی گوشی‌های همراه شون می‌بینن و مطالعه می‌کنن و معمولاً هم این کتاب‌های دیجیتال، فرمت PDF دارن.

PDF، مخفف کلمه‌های Portable Document Format ئه؛ یعنی «فرمت سند قابل حمل». یعنی PDF فرمتی ئه که وقتی اون رو از یه رایانه به رایانه‌ی دیگه منتقل می‌کنیم، تغییر نمی‌کنه و طراحی اون نوشته‌ها مون به هم نمی‌ریزه. برای همین، ما توی نرم‌افزار word، طرح دلخواه مون رو برای کتاب الکترونیکی مون اجرا می‌کنیم و در نهایت، اون فایل ورد (word) رو به PDF تبدیل می‌کنیم تا طراحی ما به هم نریزه و مخاطب مون اون طراحی زیبای ما رو ببینه.

ما الان می‌بینیم که کتاب اکترونیکی، توی بازاریابی محتوایی (content Marketing)، نقش خوبی رو داره ایفا می‌کنه؛ مثلاً شرکت‌های بزرگ و کسب‌و‌کارهای کوچیک، یه سری از گزارش‌ها و آموزش‌ها شون رو از طریق کتاب‌های الکترونیکی منتشر می‌کنن؛ چون وجه‌ی رسمی‌تری داره و مخاطب‌ها هم این کار رو بیش‌تر دوست دارن. فکر می‌کنم که ویژگی خیلی از ما، این باشه که دوست داریم که همه چیز در دسترس مون باشه؛ پس، مخاطب‌ها هم دوست دارن که یه آموزش یا گزارش رو دانلود کنن و اون رو توی گوشی همراه یا رایانه شون داشته باشن تا این که برای مطالعه‌ی اون، هر بار به یه وب‌سایت سر بزنن.

یه کتاب الکترونیکی (ایبوک) توی کمپین‌های تبلیغاتی هم می‌تونه خیلی بهمون کمک کنه. مثلا وقتی که می‌خوایم اعضای خبرنامه‌ی کسب‌و‌کار اینترنتی مون رو بیش‌تر کنیم، معمولاً این کار رو با یه کتاب الکترونیکی انجام می‌دیم؛ از مخاطب‌ها مون می‌خوایم که فلان کتاب الکترونیکی رو دریافت کنن؛ ولی ازشون می‌خوایم که ایمیل یا شماره تلفن همراه شون رو در اختیار ما هم بذارن تا رویدادهای بعدی رو بهشون اطلاع بدیم. این روش، روش بهتری ئه تا این که فقط ازشون بخوایم که توی خبرنامه مون ثبت نام کنن.

البته نباید یاد مون بره که مردم، دیگه به جمله‌های تبلیغاتی بها نمی‌دن و توجه نمی‌کنن. برای همین، هدیه دادن یه کتاب الکترونیکی خوب و بامحتوا، می‌تونه یخ بین ما و مخاطب‌ها مون رو بشکنه و رابطه مون رو باهاش شروع کنیم. ولی خب، همین کار هم شرط داره و شرط اون، این ئه که به کتاب الکترونیکی حرفه‌ای رو هدیه بدیم؛ یعنی چیزی که هم محتوای خوبی داشته باشه و هم طراحی خوب و قابل قبولی داشته باشه. برای همین، من توی این دوره‌ی آموزشی، ساخت کتاب الکترونیکی با Microsoft Word رو بهتون آموزش دادم که برای این کار مهم (بازاریابی محتوایی)، دست تون خالی نباشه!

ساخت کتاب‌های الکترونیکی حرفه‌ای با Microsoft Word

ساخت کتاب الکترونیکی با ورد | ساخت کتاب الکترونیکی پیشرفته | ساخت ایبوک ebook | ساخت بروشور با ورد (Microsoft Word) | ساخت کتاب الکترونیک با Microsoft Word | آموزش ساخت کتاب الکترونیکی

ارائه دهنده دوره: Organization

نام ارائه دهنده دوره: کارنتا | شهاب الدین دهنوی

امتیازدهی ویرایشگر:
5
بیش‌تر بخونید «

سوال‌های متداول

چون اگر شما بخواید که یه کسب‌و‌کار اینترنتی داشته باشید و البته پایدار هم باشه، حتماً نیاز تون می‌شه که یه سری از اطلاعات تون رو با استفاده از ایبوک‌ها در اختیار مخاطب‌ها تون قرار بدید و این جوری، حرفه‌ای‌تر هم هست؛ این که مثلاً گزارش سالانه بدید یا این که یه کتاب کوتاه درباره‌ی یه موضوع خاص بنویسید و اون رو در اختیار مخاطب‌ها تون قرار بدید تا بیش‌تر توی ذهن شون و یاد شون بمونید و در کل، ساخت ایبوک همیشه یه راه خوب برای نمایش برقرار کردن یه ارتباط قوی با مخاطب‌ها تون ئه.

و خب، اگر توی کار تولید محتوا و محتواسازی هم باشید که حتماً نیاز تون می‌شه که یه ایبوک یا کتاب الکترونیکی رو بسازید. بنابراین، شک نکنید که حتماً باید ساخت ایبوک (eBook) رو بدونید و بتونید بسازید و چه بهتر که بتونید اون رو به صورت حرفه‌ای بسازید. واقعاً خیلی اهمیت داره که مخاطب‌های ما تصویر خوب و حرفه‌ای از ما داشته باشن. ساخت یه سری ایبوک و کتاب الکترونیکی ساده، دیگه به درد امروز ما نمی‌خوره.

هیچ بایدی وجود نداره و شما می‌تونید ایبوک تون رو با نرم افزار Adobe InDesign بسازید؛ ولی خب، من همیشه می‌خوام که از یه نرم‌افزار، استفاده‌های بیش‌تری رو داشته باشم و ساده از کنار اش نگذرم. برای همین، خواستم که توی این دوره‌ی آموزشی کوتاه، بهتون نشون بدم که با همین نرم‌افزار word هم می‌شه کارهای خوبی کرد و نیازی نیست که خودمون رو درگیر سختی‌ها و پیچیدگی‌های بقیه‌ی نرم‌افزارها بکنیم.

ما می‌تونیم خیلی ساده ولی حرفه‌ای، با همین نرم‌افزار Microsoft Word، ایبوک‌های فوق‌العاده زیبایی رو بسازیم. به نظر من، کار کردن با word ساده‌تر از Adobe InDesign ئه. البته با نرم‌افزار Adobe InDesign کارهایی می‌شه کرد که با word نمی‌شه کرد؛ ولی خب، ما به اون‌ها نیازی نداریم.

 • کسانی که یه کسب‌و‌کارهای اینترنتی دارن.
 • همه‌ی کسانی که به تولید محتوا و تولید محتواهای نوشتاری علاقه دارن.
 • همه‌ی کسانی که دوست دارن کتاب بنویسن و طراحی و ویراستاری اون رو خودشون انجام بدن.
 • همه‌ی کسانی که می‌خوان محتواهای فوق‌العاده خوب و متنوعی رو برای مخاطب‌ها شون تهیه کنن.
 • همه‌ی کسانی که می‌خوان با انتشار ایبوک، ارتباط بهتر و قوی‌تری رو با مخاطب‌ها شون بگیرن.
 • همه‌ی کسانی که می‌خوان از راه نوشتن کتاب و فروختن اون، درآمد داشته باشن.
 • و...

نه. این دوره، هیچ پیش‌نیازی نداره؛ چون هم کار کردن با نرم‌افزار word و یاد می‌گیریم و هم قدم به قدم بقیه‌ی چیزها رو با هم پیش می‌ریم.

شما، بعد از این دوره، هر چیزی که توی سرفصل ها گفته شده رو به طور کامل و دقیق یاد می گیرید و شک نکنید که بعد از این دوره می-تونید ایبوک‌ها (کتاب‌های الکترونیکی) حرفه‌ای‌تر و قوی‌تری رو برای خودتون یا مخاطب‌ها بسازید.

نه فقط این دوره، بلکه همه ی دوره های کارنتا، یه ویژگی مهم دارن؛ و اون هم، این ئه که شما تا همیشه پشتیبانی دارید. همین ویژگی، باعث می شه که من در کنار تون باشم و ایرادها رو با هم رفع کنیم. من یه فروشنده نیستم، بلکه دوست شما هستم. برای همین، خودم رو موظف می‌دونم که تا جایی که می‌شه، کمک تون کنم.

ویژگی مهم دیگه‌ی دوره‌های کارنتا، این ئه که به‌روزرسانی می‌شن و این، یعنی این که اگر زمانی احساس کنم که چیزی باید به دورهاضافه بشه، اضافه می‌کنم و شما بهش دسترسی دارید.

ولی ویژگی مهم‌تر دوره‌های کارنتا، این ئه که کاملا دوستانه و با مثال‌های کاربردی ولی دقیق و حرفه‌ای، توضیح داده می‌شن و همگی یه موضوع رو از صفر تا صد توضیح می‌دن. من توی دوره‌های کارنتا، بنا نیست که پرت و پراکنده بگم.

ولی در کل، شما باید خودتون یه دوره رو تهیه کنید تا تفاوت دوره‌های کارنتا رو با بقیه، کاملاً درک کنید؛ البته شما می‌تونید نمونه‌های هر دوره رو هم ببینید.

بله. اصلاً یکی از ویژگی‌هایی که از همون ابتدای راه‌اندازی کارنتا با خودم قرار گذاشتم که بهش اهمیت زیادی بدم، همین بود که تا جایی که می‌شه، نکته‌ها رو با مثال‌های کاربردی توضیح بدم و این موضوع، توی همه‌ی دوره‌های کارنتا کاملاً رعایت شده.

توی این مورد، می‌تونم بهتون اطمینان بدم که کیفیت همه‌ی فایل‌ها، در حد عالی ئه. روی ویدیوها و صوت‌ها، ویرایش‌های خوبی انجام می‌شه که بهترین کیفیت رو تقدیم تون کنم. مثلاً کیفیت ویدیوها، کم‌تر از HD و 720 پیکسل نیست و چه بسا بیش‌تر باشه.

نه. چون دوره‌ی آموزشی، یعنی این که یه موضوع رو از صفر تا صد توضیح بدی تا مخاطب‌های اون دوره، همه‌ی نکته‌ها رو درک کنن. برای همین، درست نیست که دوره‌ها رو تکه‌تکه کرد.

من نمی‌تونم این رو بگم که همه‌ی دوره‌های آموزشی، خوب و عالی هستن؛ چون هر مدرس، روش خودش رو داره. ولی می‌تونم این رو بگم که مهم‌ترین ویژگی دوره‌های آنلاین و دانلودی، این ئه که توی زمان شما به شدت صرفه‌جویی می‌کنه. این که شما توی هر زمان و مکانی، به ویدیوها دسترسی دارید و می‌تونید برای درک بهتر آموزش‌ها، اون‌ها رو بارها و بارها ببینید.

همچنین، اگر سوال خاصی هم داشتید، می‌تونید به روش‌هایی که گفته شده، از من بپرسید. من می‌تونم که با جرئت خدمت تون بگم که همه‌ی تلاش من، این ئه بتونم یادگیری رو براتون ساده کنم تا شما دیگه دغدغه‌ی یادگیری رو نداشته باشید و بتونید فرصت بیش‌تری رو برای تمرین کردن و تسلط بیش‌تر روی مبحث‌ها داشته باشید.

چون ما باید دو تا عامل رو در نظر بگیریم: «زمان» و «روش آموزش». من خودم بارها خودآموزی رو تجربه کرده‌ام؛ برای همین، به جرئت می‌تونم بگم که خودآموزی کردن، زمان خیلی زیادی رو ازتون می‌گیره؛ در حالی که فکر می‌کنم که توی دنیای امروز، هیچ ثروتی بالا­تر از زمان نیست [چون دیگه بر نمی‌گرده]. اگر شما توی یه دوره‌ی آموزشی شرکت کنید، یعنی دارید توی کوتاه‌ترین زمان، همه چیز رو یاد می گیرید و شما فرصت خیلی بیش‌­تری رو برای تمرین کردن و مسلط شدن دارید.

ولی این رو هم در نظر بگیرید که با شرکت کردن توی دوره، شما فقط مطالب تئوری رو یاد نمی‌گیرید؛ بلکه دارید از همه‌ی تجربه‌های اون مدرس هم استفاده می‌کنید و چه چیزی مهم‌­تر از تجربه؟ البته آموزش دادن، روش‌ها و تکنیک­‌های خودش رو داره که یه مدرس، همه‌ی تلاش اش این ئه که مطالب رو در ساده‌ترین روش به شما منتقل کنه و این، یعنی مسیر رو کاملاً براتون هموار می‌کنه تا شما زودتر به هدف‌های خودتون و کسب‌وکار تون برسید.

شما، از زمانی که دوره رو می‌خرید تا همیشه پشتیبانی اون دوره رو دارید. ولی سوال‌های مربوط به هر دوره رو فقط توی همون صفحه‌ی دوره پاسخ می‌دم تا بقیه‌ی دوستان هم بتونن اون‌ها رو ببینن. برای همین، لطفاً سوال‌های مربوط به هر دوره‌ی آموزشی رو توی همون صفحه‌ی مربوط به دوره مطرح بفرمایید. ممنون ام.

من، پیشنهاد می‌کنم که سوال‌ها تون رو توی صفحه‌ی هر دوره، دیدگاه [کامنت] بذارید تا اگر اون، سوال بقیه دوستان هم هست، اون رو ببینن. من هر روز به سوال‌ها جواب می‌دم. البته شما می‌تونید از طریق صفحه‌ی «ارتباط با من» هم با من در ارتباط باشید.

این که آیا این دوره‌ی آموزشی، برای شما مناسب هست یا نه، به هدف شما بستگی داره؛ ولی اصلاً نگران نباشید! من بهتون کمک می‌کنم که اون رو بفهمید. شما از طریق بخش دیدگاه‌های این صفحه و یا از راه‌هایی که در صفحه «ارتباط با من» گفته شده، با من ارتباط بگیرید تا بهتون کمک کنم.

شما به سادگی می‌تونید فایل‌های هر دوره رو دانلود کنید؛ ولی خب، اگر نیاز به پست دارید، از طریق برگه‌ی «ارتباط با من»، با من ارتباط بگیرید که با دریافت یه هزینه‌ی اضافی، دوره‌های مد نظر تون رو براتون پست کنم.

حتماً. اگر احساس کنم که این دوره یا هر دوره آموزشی دیگه‌ای از کارنِتا به آپدیت و آموزش‌های بیش‌تری نیاز داره، حتماً اون‌ها رو به‌روزرسانی می‌کنم. مطمئن باشید! پس اگر احساس کردید که چیزی گفته نشده، به من بگید که اگر مناسب بود، اون رو به دوره اضافه کنم.

البته نکته‌ی مهم‌تر، این ئه که اگر در آینده، مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این دوره اضافه شد، شما و همه‌ی خریدارها بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای می‌تونید اون رو دریافت کنید.

مدرس دوره

 • شهاب الدین دهنوی
 • باورکردنی نیست! این که ما با اینترنت بتونیم به میلیون‌ها نفر دسترسی داشته باشیم؛ ولی یه واقعیت ئه که ما باید هر چه زودتر، اون رو جدی بگیریم. شاید دیگه واقعاً تصور اش سخت نباشه که با اینترنت، چه کارهایی که می‌شه کرد! ولی خب، این هم مثل هر چیز دیگه‌ای، بلدی می‌خواد. شما چقدر از اون رو بلد هستید؟

مشاوره قبل از خرید

اگر احساس می‌کنید که قبل از خرید این محصول، به راهنمایی و مشاوره بیش‌تری نیاز دارید، شما به سادگی می‌تونید با من در ارتباط باشید:

 • تلگرام و واتس‌اپ با شماره‌ی 09202120219

 • ایمیل به نشانی karnetacom@gmail.com

اگر می‌خواید که من با شما تماس بگیرم، از طریق فرم زیر، اطلاعات تماس تون رو برای من بفرستید:

پشتیبانی هر کدوم از دوره‌های کارنتا، در همون صفحه‌ی دوره و در بخش دیدگاه‌ها انجام می‌شه. پس، لطفاً سوال یا نظر رو دیدگاه (کامنت) بذارید. همچنین، اگر دوره‌ای رو تهیه کرده باشید، می‌تونید به کیفیت اون دوره، امتیاز بدید.

دیدگاه و امتیاز تون رو بذارید

اگر می‌خواید که بعداً بتونید همه‌ی دیدگاه‌ها تون رو ببینید و پیگیری کنید؛ پیشنهاد می‌کنیم که اول، به حساب کاربری تون وارد بشید و بعد، کامنت و امتیاز بذارید. البته با این کار، یه کد تخفیف 20 درصدی رو هم برای اولین خرید تون دریافت می‌کنید.

0.00 /5

میانگین امتیازها

از  0 نظر

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 1. vazingroup

  سلام جناب دهنوی. میشه مثل کاتالوگ درست کرد ایبوک رو؟ یعنی به جای فرستادن pdf برای بعضی از مشتریان ، ایبوک بفرستی؟
  خوب میشه به نظرتون؟ میخام یعنی یه مقدار با ظاهر کاتالوگ پی دی اف فرق کنه. ممنونم.

  1. شهاب الدین دهنوی

   سلام. وقت تون به خیر. بله. چرا نشه؟ اصلا من با شرکت‌هایی که سر‌و‌کار داشتم، همه‌ کاتالوگ‌ها و راهنمایی‌ها شون رو به صورت ایبوک و pdf در اختیار مون می‌ذاشتن. توی این دوره، همه چیز رو برای ساخت اون چیزی که توی ذهن تون ئه، آموزش داده ام.

 2. نرگسخریدار

  سلام. آقای دهنوی. من دنبال یه آموزش خوب میگردم برای ساخت کتاب الکترونیکی پیشرفته و ساخت ebook های پیشرفته. برای شرکت میخام. این آموزش به درد من میخوره؟؟ که اون رو بخرم یا نه. همیشه فکر می کنم که ساخت کتاب الکترونیک با word شدنی نیست

 3. شهاب الدین دهنوی

  سلام. وقت تون به خیر. برای ساخت کتاب الکترونیکی و ebook پیشرفته می‌تونید از این آموزش استفاده کنید. در کل، ساخت کتاب الکترونیک چیز سختی نیست و با نرم‌افزار word ساده‌تر هم می‌شه. البته ویدیوهای نمونه دوره رو در همین صفحه به دقت ببینید و بعد، تصمیم بگیرید که دوره رو بخرید یا نه. چون شاید شما نیاز به ebookهای پیشرفته‌تری داشته باشید؛ ولی خب، می‌شه گفت که با این آموزش، نیاز خیلی از شرکت‌ها کاملاً رفع می‌شه.
  موفق باشید.

 4. علیرضا

  این آموزش شما همه چی رو درباره ساخت کتاب الکترونیک به ما یاد میده؟؟؟ چطور مطمئن بشم که پولم دور ریخته نمیشه؟

  1. شهاب الدین دهنوی

   سلام. چرا باید پول تون دور ریخته بشه؟ بله. این آموزش درباره ساخت کتاب‌های الکترونیکی یا همون ebook هست؛ ولی با نرم‌افزار Microsoft Word. نمونه‌هایی از دوره رو هم توی همین صفحه‌ی دوره می‌تونید ببینید. اون جوری می‌تونید بهتر تصمیم بگیرید. بستگی به این داره که شما چه سطحی از ساخت ebook رو نیاز دارید.

 5. کاظم

  ببخشید من این آموزش رو خریدم ولی انگار فایلش باز نمیشه و خطا نشون میده. میشه راهنمایی کنید؟

  1. شهاب الدین دهنوی

   سلام. فایل آموزش فشرده شده و به صورت zip هست. برای همین باید ابتدا اون رو از حالت فشرده خارج کنید. در کل، یه فایل ویدیویی هست و مشکل خاصی نباید داشته باشه که ارور بده. فایل ویدیویی رو هم همه سیستم‌ها نشون می‌دن