0

برای استفاده بهتر از سایت، به حساب تون وارد بشید

 • 1398/06/10
 • 0

قوانین وبسایت آموزشی کارنتا

1- وبسایت آموزشی کارنتا، تابع نظام سیاسی حاکم بر کشور ایران و قوانین جاری در آن است.

2- توهین و تبلیغات در بخش کامنت های وبسایت، برای هر نوع کاربری، ممنوع است و در صورت نیاز، اقدام به حذف حساب کاربری ایشان، خواهد شد.

3- درج هر گونه لینک خارج از عرف و حاوی محتوای مغایر با اخلاق و نظام سیاسی حاکم بر کشور ایران در کامنت ها برای هر نوع کاربری، ممنوع است و در صورت نیاز، اقدام به حذف حساب کاربری ایشان، خواهد شد.

4- اگر کاربر، آموزشی را می خرد، به این معنا است که کاربر می تواند از آن آموزش استفاده کند و هرگز به معنای مالکیت آن آموزش نیست. بنابراین، کاربر حق ندارد که آن آموزش را پخش کند.

5- هر کاربر برای خرید هر آموزش، باید در سایت ثبت نام کرده باشد و در سایت، وارد شده باشد.

6- فقط کاربرهایی می توانند از وبسایت کارنتا خریداری کنند که به سن قانونی ۱۸ سال رسیده باشند؛ وگرنه باید با نظارت والد و یا قیم قانونی خود برای خرید اقدام کنند. در غیر این صورت، کارنتا، مسئولیتی را نمی پذیرد.

7- هیچ کاربری، مجاز نیست که نام کاربری و رمز ورود حساب خود را در اختیار کس دیگری قرار بدهد و یا به کسی اجازه بدهد به حساب او و محتوای خریداری شده دسترسی پیدا کند. هر کاربر، مسئول تمام استفاده‌ هایی است که از طریق حساب کاربری او انجام می شود. همچنین، هر کاربر، مسئول صحت اطلاعاتی است که در حساب خود وارد می کند.

8- کارنتا تلاش می کند که تا حد امکان، برای همیشه دسترسی کاربرها را به محصولات خریداری شده حفظ کند. اما هر کاربر موظف است که بعد از خرید هر محصول، همه فایل های آن را دانلود کند. زیرا به دلایل گوناگون (از جمله به دلایل قانونی، قدیمی یا منسوخ شدن آموزش و…) ممکن است که آن محصول از روی سایت و سرور حذف شود.

9- در هر زمانی که کارنتا به نتیجه برسد که کاربری از این قوانین و شرایط و یا هر قانون دارای موضوعیت، تخطی کرده‌ است، ممکن است دسترسی ایشان به حسابش را بسته به صلاحدید خودش محدود کرده، معلق کرده، یا ملغی کند.

10- اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط عامل پرداخت (که خارج از کنترل کارنتا است) برگشت بخورد یا دچار مشکلی شود و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینهٔ کاربر برگشت داده شود، کارنتا دسترسی کاربر به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهد کرد. اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل خواهد شد و کارنتا دسترسی کاربر به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهد کرد و همچنین، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که به صلاحدید خودش حساب کاربر را معلق یا مسدود کند.

11- بازگشت وجه پرداختی به کاربر خریدار، زمانی اتفاق می افتد که دلیل ایشان برای بازگشت وجه، موجه باشد. مثلا مغایرت طول دوره یا محتوای آن با چیزی که پیش از خرید اعلام شده است. همچنین، کاربر ناراضی باید در طی مدت ۷۲ ساعت از لحظه‌ی پرداخت، برای بازگشت وجه پرداختی برای آن آموزش درخواست دهد که در این صورت، ظرف مدت حداکثر ۷ روز، آن مبلغ به ایشان بازگردانده خواهد شد. همچنین، در نظر داشته باشید که کارنتا، وجه بازگشتی کاربر خریدار را به کیف پول ایشان واریز می کند و نه به حساب بانکی ایشان.

12- اگر کارنتا به این باور برسد که کاربر خریدار، از سیاست بازگشت وجه پرداختی سوءاستفاده می کند، این حق را دارد که حساب کاربری ایشان را معلق یا مسدود یا ملغی کند؛ بدون آن که برای کارنتا، دینی ایجاد شود.

13- مالکیت معنوی و حقوقی محتوا یا دوره آموزشی، تنها متعلق به کارنتا یا سازنده ی آن است و کاربر خریدار، تنها مجاز به استفاده از آن برای استفاده شخصی و فردی خود  است.

14- کاربر کارنتا می‌پذیرید که هیچ محتوایی را بازتوزیع نمی‌کند، کپی نمی‌کند، تغییر نمی‌دهد، انتقال نمی‌دهد، واگذار نمی‌کند، نمی‌فروشد، اجاره نمی‌دهد، قرض نمی‌دهد، ویرایش نمی‌کند، اقتباس نمی‌کند، و در قالب دیگری قرار نمی‌دهد (مگر آن که مشخصا در این توافقنامه اجازه داده شده باشد) و از آن محتوا برای هیچ مقصودی که مشخصا بیان نشده است، استفاده نخواهد کرد.

15- همه انواع کاربرها در کارنتا متعهد می شوند که در استفاده از همه امکانات کارنتا، چیزهایی را منتشر نکنند که (۱) مخل استفاده یا برخورداری کاربران دیگر از کارنتا شود. (۲) نادرست، گمراه‌کننده، فریب‌آمیز، غیرقانونی، مخرب، آزاردهنده، سوء‌استفاده، بدنام‌کننده، وقیحانه، رکیک یا گستاخانه باشد. (۳) به حقوق اشخاص دیگر از جمله حریم خصوصی یا حقوق مالکیت معنوی تجاوز کند. (۴) اطلاعات شخصی افراد دیگر، یا اطلاعات حساس و خاصی را افشا کند. (۵) حاوی ویروس، جاسوس‌افزار، یا هرگونه بدافزار یا آسیب دیگر باشد. (۶) حاوی درخواست‌های مالی و تجاری، یا به عبارتی «هرزنامه» باشد. (۷) خلاف قوانین جرایم رایانه‌ای و یا خلاف قوانین و موازین نظام سیاسی حاکم بر ایران باشد.

16- کارنتا حق حذف هرگونه محتوای کاربر را به هر دلیلی که تشخیص بدهد، برای خودش محفوظ نگه می‌دارد. ممکن است پیش از چنین کاری، اخطار یا دلایلی به کاربر ارائه کند، اما ملزم به چنین کاری نیستیم و این کار همیشه ممکن نخواهد بود. کارنتا مسئولیتی در قبال هرگونه محتوایی که از سوی دیگران منتشر می‌شود نمی‌پذیرد، ولی تمام تلاش خود را برای سالم نگهداشتن محتوای کارنتا انجام می‌دهد.

17- با استفاده از کارنتا، هر کاربر موافقت دارد که هیچ کدام از کاربرهای زیر را انجام ندهد؛ وگرنه طبق صلاحدید با او برخورد خواهد شد:

 • آدرس ایمیل غیرواقعی ارائه بدهد، هویت دیگران را تقلید یا جعل کنید، یا ارتباط خود با دیگران را به شکل نادرستی نشان بدهد.
 • سعی کنید از طریق کارنتا به سیستم‌های کامپیوتری یا مطالبی دسترسی غیرمجاز پیدا کند، یا مهندسی معکوس انجام دهد.
 • از طریق کارنتا یا در وبسایت کارنتا دست به جمع‌آوری خودکار اطلاعت بزند. روش‌هایی مثل اسپایدرینگ (spidering)، خواندن صفحه نمایش (screen scraping)، دیتابیس اسکریپینگ (database scraping) یا جمع‌آوری آدرس ایمیل‌ها و روش‌های دیگر.
 • تلاش برای ایجاد وقفه یا تغییر در عملکرد کارنتا به هر شکلی؛ مثلا از طریق ارسال انبوه پیام‌های ناخواسته یا (flooding) ایجاد بار روی سرورها، یا وارد کردن ویروس، بمب زمانی (time bomb)، اسب تروآ (Trojan horse)، کرم، کنسل‌بات (cancelbot) یا دیگر روش‌های مخرب کامپیوتری و هک کردن.
 • استفاده از اند ناگ یا هر بخشی از محتوای آن به شکلی که نقض قوانین نافذ باشد، حقوق مالکیت معنوی یا حقوق دیگری را از کارنتا یا دیگران نقض کند یا اینکه فریب‌کارانه، وقیحانه، گستاخانه، گمراه‌کننده، یا توهین‌آمیز باشد.
 • استفاده از اسکریپت برای دانلود انبوه محتوا.
 • تبلیغ، برندینگ، یا محتوای پروموشن (ترویجی) در وبسایت یا محتوای آن وارد کند.
 • به غیر از مواردی که در قوانین اجازه داده شده، دست به کپی، بازتوزیع، انتقال یا تغییر یا سوء استفاده از محتوا، داده‌ها، یا کد وبسایت بزند.
 • بدون کسب اجازهٔ مکتوب قبلی از کارنتا، سعی کند از محتوا و خدمات کارنتا برای تماس، ترغیب و وسوسه و به‌کارگیری استادها یا کاربرهای بالقوه برای انجام کار یا استخدام یا قرارداد تجاری و کاری نامربوط به کارنتا استفاده کند.
 • به هر شیوه‌ای، از جمله ترغیب، فریب، وسوسه، سعی کنید از استادها یا کاربرهای دیگر، اطلاعات شخصی آن ها را کسب و استخراج کند.

18- کارنتا می‌تواند در هر زمانی شرایط و قواننی را تغییر دهد و تمام تلاش خود را خواهد کرد که اطلاعات مربوط به تغییرات را در وبسایت منتشر کند. اگر بعد از تغییر شرایط شرایط و قوانین، کاربر همچنان به استفاده از وبسایت ادامه دهد، به معنی آن است که شرایط جدید یا اصلاح‌شده را پذیرفته‌ است.

امتیاز دهید